Media

Szanowni Dziennikarze,
to dzięki Państwa pracy społeczeństwo dowiaduje się o tym co ważne oraz ma szansę stać się uczestnikiem nadchodzących wydarzeń. To również Państwo, jak nikt inny, utrwalacie ulotne chwile i emocje, upamiętniając je w swych relacjach i reportażach.

Zachęcamy Państwa gorąco do publikowania zapowiedzi, newsów, a następnie relacji z przebiegu IV Światowego Festiwalu Wikliny i Plecionkarstwa w Nowym Tomyślu. Niechaj za Państwa udziałem o naszym przedsięwzięciu dowie się cały świat!

Po raz pierwszy w historii, Światowy Festiwal Wikliny i Plecionkarstwa odbędzie się pod Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.

Na niniejszej stronie internetowej znajdą Państwo szereg przydatnych informacji dotyczących programu, planowanych atrakcji dla odwiedzających, a także informacji o przedsiębiorcach odpowiedzialnych społecznie, którzy zgodzili się wesprzeć organizację naszego przedsięwzięcia oraz o reprezentantach kolejnych państw, którzy zgłosili swoje uczestnictwo.

Tym samym, wyrażamy zgodę na wykorzystanie informacji i materiałów zamieszczonych na niniejszej stronie, na potrzeby publikacji medialnych.

Nasz Zespół Organizacyjny również służy pomocą i z przyjemnością odpowie na Państwa pytania!

Jeżeli nie sprawi to Państwu kłopotu, uprzejmie prosimy o przesyłanie nam opublikowanych materiałów w formie plików PDF lub linków do publikacji on-line na adres: biuro@plecionkarze.pl . Z chęcią podzielimy się nimi z odwiedzającymi naszą stronę www.

DZIĘKUJEMY!
Komitet Organizacyjny IV Światowego Festiwalu Wikliny i Plecionkarstwa

Organizator
Patronat honorowy
Współogranizatorzy
Komitet honorowy
Partner tytularny
Partnerzy strategiczni
Patroni medialni
Partnerzy platynowi
Partnerzy złoci
  • Kup album Całkowity dochód ze sprzedaży albumu z foto-relacją ze Światowego Festiwalu Wikliny i Plecionkarstwa jest przeznaczony na realizację celów statutowych naszego Stowarzyszenia, w tym pokrycie kosztów organizacji IV Światowego Festiwalu WIkliny i Plecionkarstwa