Partnerzy

Problem z wołaniem o pomoc jest taki, że musi być ktoś obok, kto je usłyszy.”

-David Levithan

jednocześnie

Nasze czyny nie są strzałami, które wypuszczone znikną gdzieś w kosmosie, są raczej bumerangami, które wrócą do nas prędzej czy później.”

-Richard Paul Evans

tym samym

Im dajesz więcej, tym większym się stajesz. (…) Bowiem dawać to nie znaczy tracić.”

-Antoine de Saint-Exupéry

Mamy świadomość, iż otrzymują Państwo ogromną ilość próśb o wsparcie, a każdemu się wydaje, że skoro firma funkcjonuje, to na pewno może „coś dać”. Wiemy, że tak nie jest, bowiem istotą działania każdej firmy jest rozwój, doskonalenie technologii, zdobywanie nowych rynków zbytu, przynoszenie zysków oraz dawanie stabilnego zatrudnienia swoim pracownikom. Jako rękodzielnicy doskonale wiemy, jak ciężko pracuje się na każdą złotówkę.

Wierzymy jednak, iż w naszym przedsięwzięciu, cieszącym się zainteresowaniem krajowych i zagranicznych mediów, dostrzegą Państwo potencjał, który dzięki naszemu zaangażowaniu, przyniesie Państwa firmie wymierne korzyści. Żywimy również nadzieję, że sama idea organizacji naszego przedsięwzięcia oraz cele, jakie mu przyświecają, spotkają się z Państwa życzliwością i zrozumieniem.

Zamiast wyłącznie prosić, na wstępie pragniemy zapytać: – Co moglibyśmy dla Państwa zrobić? Jednocześnie, nie przychodzimy z pustymi rękami. Z myślą o Państwa korzyściach, opracowaliśmy pakiety świadczeń promocyjnych. Komponując je, dołożyliśmy wszelkich starań, aby maksymalnie wykorzystać potencjał Internetu, w tym mediów społecznościowych, miejsca, w którym odbędzie się nasze przedsięwzięcie, a także pamiątkowej publikacji, którą po jego zakończeniu wydamy w formie książkowej. Stwarzają one możliwość zaprezentowania różnych aspektów funkcjonowania firmy, wedle uznania, począwszy od jej zakresu działalności i budowania pozytywnych skojarzeń z marką, poprzez CSR – społeczną odpowiedzialność biznesu, skończywszy na „Employment Branding’u”.

Po raz pierwszy w historii, Światowy Festiwal Wikliny i Plecionkarstwa odbędzie się pod Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.

W celu zapoznania się z naszą ofertą świadczeń promocyjnych, prosimy o kontakt z Aldoną Pawlak – Asystentką Komisarza Festiwalu: aldona.pawlak@plecionkarze.pl

DZIĘKUJEMY!
Komitet Organizacyjny IV Światowego Festiwalu Wikliny i Plecionkarstwawalu Wikliny i Plecionkarstwa

Organizator
Patronat honorowy
Współogranizatorzy
Komitet honorowy
Partner tytularny
Partnerzy strategiczni
Patroni medialni
Partnerzy platynowi
Partnerzy złoci
  • Kup album Całkowity dochód ze sprzedaży albumu z foto-relacją ze Światowego Festiwalu Wikliny i Plecionkarstwa jest przeznaczony na realizację celów statutowych naszego Stowarzyszenia, w tym pokrycie kosztów organizacji IV Światowego Festiwalu WIkliny i Plecionkarstwa